MEIST

Iga lapsevanem, kes vähem, kes rohkem, on tōenäoliselt tundnud ängistust, kui pärast paljulubava ja soovitud mänguasja soetamist ei leia see kasutust, see jääb nurka tolmu koguma ning algab trall uute soovide ümber.

Miks see nii on? Paljud mänguasjad on väga väikse kasutusalaga, nendega saabki teha ainult ühte kindlat asja ning pole ime, et sama tegevus pikalt lapse tähelepanu ei köida. Lisaks erinevad mänguasjad tihti päris asjadest, seega on lapsel raske neid oma mängu vōtta vōi üldse aru saada mida konkreetse asjaga teha võiks.

Sirena Invest OÜ on orienteeritud lapsi arendavatele mänguasjadele, mis sarnanevad eelkōige päris asjadele ning aitavad muuta väikeste inimeste mängud päris mängudeks, leides pikalt kasutust ning õpetades lastele oskuseid ja väärtuseid mis aitavad neid kogu elu.

Meie puidust mänguasjad on suunatud kõikehõlmavate mängude ideedele ning ühendavad mänguaega ja lõbusust koostöös õppimis efektiga. Meie mänguasjade kontseptsioon pakub ainulaadset mänguaega kõigile vanuserühmadele alates sünnist kuni kaheksanda eluaastani.
Ohutus ja jätkusuutlikkus on meie esimesed prioriteedid. Meie valikus olevate firmade mänguasjad vastavad mänguasjade tootmise rangeimatele sertifitseerimisjuhistele. Mänguasju on disainitud ja arendatud kasutades pedagoogilisi lähenemisviise, et tagada laste individuaalne areng.
FSC®
Paljud meie tooted pärinevad säästvatest metsandusallikatest ja on ametlikult sertifitseeritud Forest Stewardship Council'i poolt. Nii saame olla kindlad, et loodus jääb hästi hooldatud ja elavaks ka meie laste jaoks.

ICTI
Oleme ICTI Care Committed Brands PLUS programmi ametlikud partnerid. Selle märgistusega toodete puhul on tagatud, et valmistamisprotessis ei ole kasutatud lapstööjõudu ja töölistele on tagatud õiglased töötingimused kogu väärtuse loomise protsessi juures. 


TÜVRheinland 
Selle märgiga tooted on testitud Saksa kontrolliasutus TÜVRheinland. Kõik tooted vastavad DIN EN 71 standardis kehtestatud ohutusnõuetele.
Võta meiega ühendust siin:
Email again: