Meie klientide TOP tooted!

Aasta lõpp on ikka kokkuvõtete aeg - meie teeme seda natuke varem, et anda vanematele häid mõtteid, mida lastele jõulupakki panna. Antud postituses toon välja meie poe enimmüüdud tooted.

1 KOHT
- "Realistlik tööristakohver"
Hingedega puidust kohver, milles on 48 osa väikestele töömeestele! Iga erineva töö jaoks on õige vahend, nt. joonlaud ja puusepa pliiats, kruvikeeraja, pistikuklahv, vasar ja saag! Toode on sobilik postele ja tüdrukutele alates 6 eluaastast ja tootega saab tutvuda siin.

2 KOHT - " Pallirenn pastelne" 
Trendikates pastellvärvides pallirenn, mida mööda jooksevad metsaelanikega kaunistatud kolm rada, kust veerevad alla moodsate mustritega värvilised puidust rattad. Toode on sobilik väikelastele alates 18 elukuust ja tootega saab tutvuda siin.


Pallirenniga ühilduvate erinevate pastelse sarja toodetega saad tutvuda siin.

3 KOHT - "Suured vikerkaare klotsid"
See erksavärviline poolring, mis on valmistatud stabiilsest puidust, on kerge sissejuhatus motoorsete oskuste maailma. Oma veepõhiste ja kindlate värvidega pakub see võimalust mitte ainult õppida värve ja kujundeid, vaid ka ruumilist teadlikkust, osavust ja käe-silma koordineerimist. Sobilik alates esimesest eluaastast ja tootega saab tutvuda siin.

4 KOHT - Pesurest
Ideaalne rollimänguasi, millega saab edukalt kaasata lapsi igapäevatoimetustesse. Loe lähemalt siit, kuidas möödus meie päev pesu kuivama pannes ja mida arendab pesuresti- ja lõksude kasutamine lapses. Toode on sobilik alates kolmandast eluaastat ja tootega saab tutvuda siin.
5 KOHT - Klotside komplekt "Naturaalne"
Puidust ehitusklotsid erineva kuju ja ümarate servadega pakuvad rohkelt võimalusi põnevate ehitiste loomiseks ja lasevad lapse loovusel lennata.. Tooted on sobilikud alates esimesest eluaastast ja on pika kasutusajaga, pakkudes erinevaid mänguvõimalusi ka suurematele lastele. 50 osalise komplekti leiad siit, 100 osalise siit6 KOHT
- Doomino "Farm"
Kes saab kõik oma tükid maha pandud? Naljakad loomade motiivid otsivad oma partnereid. Klassikalist puidust doominod on väga kerge hoida arendades läbi mängu oma motoorseid oskusi. Toode on sobilik alates kolmandast eluaastast ja sellega saab tutvuda siin, samuti valikus masinate teemaline doomino, mida näeb siin.


7 KOHT - Arstimängu komplekt
Ei tea kas süüdi on kehvad sügisilmad, kuid just viimaste nädalate tulemustega on topi jõudnud see mängukomplekt, millega nohused põnnid saavad ravida oma nukke ja kaisuloomi. Komplekt on sobilik alates kolmandast eluaastast ja selle leiad siit.

8 KOHT - Silindriplokkide komplekt
"Aita mul seda ise teha!" on täpselt see, mida Montessori pedagoogika soovitab! See mäng julgustab lapsi võrdlema, korraldama, loendama, mõõtma ja struktueerima ning õpetab eristama lihtsalt ja selgelt, mis on madal, kõrge, pikk, lühike, suurem, väiksem jne.  Igale silindrile on ainult üks õige koht. Sobilik alates kolmandast eluaastast ja tootega saab tutvuda siin.
Suure valiku teisi populaarseid õppemänge leiad siit.


9 KOHT - Lotomäng "Bingo"
Realistlik mäng bingo loto mängimiseks. Reeglid on samad, mis päriselus - võitnud numbrid võetakse metallist trumlist ja teised peavad ära arvama. Sobilik alates viiendast eluaastast ja tootega saab tutvuda siin.


10 KOHT - Vihmapill
Värviliste triipudega puittoru on õrnade vihma toonide loomiseks, suurepärane rütmide looja ja laulukaste taustaheli. Soovitatav alates kolmandast eluaastast, aga ei näe ühtegi põhjust, miks ei võiks pakkuda ka varem, toodet saab näha siit.

Eestelasele meeldib ikka teise eestlase tahatuppa piiluda - nüüd on see siis tehtud. Loodan, et kõik leiavad siit vahvaid mõtteid ja uusi mänguideid, kingiideid. Meie omaltpoolt teeme siit järeldused, et kliendid armastavad realistlike ja naturaalseid tooteid, samuti on väga populaarsed kõikvõimalikud õppemängud. Kavatseme ka edaspidi just nendest põhimõtetest lähtuvalt oma tootevalikut täiendada.
Ole kõige uuema infoga kursis ja jälgi meid facebookis:
Eelmine
Kuidas kujundada väikelapse tuba?
Järgmine
Positiivselt motiveeriv päkapikukasvatus

Vastused puuduvad

Email again: