MEIST

Iga lapsevanem, kes vähem, kes rohkem, on tōenäoliselt tundnud ängistust, kui pärast paljulubava ja soovitud mänguasja soetamist ei leia see kasutust, see jääb nurka tolmu koguma ning algab trall uute soovide ümber. Nii juhtus ka minuga - peale esimese lapse sündi avastasin üsna kiiresti, et lapsed on huvitatud kõigest muust, kui oma mänguasjadega mängimisest...
Miks nii? Tänapäeval pakutakse palju “all in one” lahendusi, mis on väikese lapse jaoks tegelikult liiga keerulised, ülestimuleerivad ja ei soodusta oma olemuselt keskendumist ja pikaajalist mängu. Lisaks erinevad mänguasjad tihti päris asjadest, seega on lapsel raske neid oma mängu vōtta vōi üldse aru saada, mida konkreetse asjaga teha võiks. Hakkasin kodus oluliselt vähendama no “vilede ja tulede” osakaalu.
Mida rohkem pakkusin ma lapsele lihtsaid esemeid, mis õpetavad konkreetset tegevust, seda enam avastasin, et laps püsib oma tegevuse juures pikemalt ning õpib tegelikult rohkem. Avastasin, et “less is more” ning pakkudes lapsele vähem, avaneb tema loovus, mille tulemusena sünnivad uued ja inspireerivad mängud. Üsna kiiresti jõudsin ma montessori õppe- ja kasvatusteooria juurde ning see on mind minu teel palju inspireerinud.

Tänaseks soovin jagada oma mängukogemusi ka teistega ning teen seda läbi Sirena.ee mänguasjade e-poe, mis on orienteeritud lapsi arendavatele mänguasjadele, mis sarnanevad eelkōige päris asjadele ning aitavad muuta väikeste inimeste mängud päris mängudeks, leides pikalt kasutust ning õpetades lastele oskuseid ja väärtuseid, mis aitavad neid kogu elu.
Tootevalik on montessori sõbralik ja puidust ning teistest naturaalsetest materjalidest.

Meie puidust mänguasjad on suunatud kõikehõlmavate mängude ideedele ning ühendavad mänguaega ja lõbusust koostöös õppimis efektiga. Meie mänguasjade kontseptsioon pakub ainulaadset mänguaega kõigile vanuserühmadele alates sünnist kuni kaheksanda eluaastani.
Ohutus ja jätkusuutlikkus on meie esimesed prioriteedid. Meie valikus olevate firmade mänguasjad vastavad mänguasjade tootmise rangeimatele sertifitseerimisjuhistele. Mänguasju on disainitud ja arendatud kasutades pedagoogilisi lähenemisviise, et tagada laste individuaalne areng.
FSC®
Paljud meie tooted pärinevad säästvatest metsandusallikatest ja on ametlikult sertifitseeritud Forest Stewardship Council'i poolt. Nii saame olla kindlad, et loodus jääb hästi hooldatud ja elavaks ka meie laste jaoks.

ICTI
Oleme ICTI Care Committed Brands PLUS programmi ametlikud partnerid. Selle märgistusega toodete puhul on tagatud, et valmistamisprotessis ei ole kasutatud lapstööjõudu ja töölistele on tagatud õiglased töötingimused kogu väärtuse loomise protsessi juures. Selle märgiga tooted on testitud Saksa kontrolliasutus TÜVRheinland. Kõik tooted vastavad DIN EN 71 standardis kehtestatud ohutusnõuetele.

Sirena telgitagused - Mis me teeme ja kust see alguse sai? Miks eelistada puidust mänguasju ja mida meie pakume? Piilu järgi meie videost!

Tagasiside

Vaata mida arvab meist ja kuidas läks mänguasjade katsetamine Janel koos oma nelja armsa lapsega. Loe lähemalt tema blogist - link!


Meie vahvate mänguasjadega saate mängida:
Võta ühendust siin:
Email again: