Tasakaaluratas 2-in-1 Maxi

Kohustuslik esimene sõiduk miniratturitele! See kompaktne 2-in-1 ratas avaldab klientidele muljet oma mitmekülgsete kasutusvõimaluste ja laheda väljanägemisega. Alustajad saavad esimesed sõidud teha turvalisest kolmerattalisel versioonil. Kolmetasandiline reguleeritava kõrgusega iste ja edasi-tagasi reguleeritav kolmetasandiline istmekaugus võimaldavad leida lapsele sobivaima asendi. Lapse kasvades ja tasakaalu tekkides saab selle kiiresti muuta klassikaliseks tasakaalurattaks.
Turvalisuse tagamiseks on juhtraual roolivarras. Kelluke, kummist käepidemed ja pehme iste ning hävimatu *EVA pehme rehv tagavad mugavuse ja palju lõbu! Esemeid ja mänguasju saab hoida eemaldatavas juhtrauale kinnituvas kotis.
Esmalt treeningkolmerattaline, siis tasakaaluratas! Tasakaalu- ja jooksurattad ning trikid nendega treenivad motoorseid oskusi, tasakaalu ja koordinatsiooni ning valmistavad lapsi ette tavalise jalgrattaga sõiduks paremini kui ükski teine ​​lastesõiduk.

Mõõdud: 72 x 38 x 45 cm; reguleeritav istme kõrgus 25 - 33 cm
Maksimaalne kandevõime 50 kg
Materjal: puit, metall, kumm
Soovitatav vanus: alates esimesest eluaastast

*EVA pehme rehv - vahtrehv on kerge materjal, mis on pehme ja elastne nagu kumm, rehvid ei lähe tühjaks ja ei vaja hooldust. Laialdaselt kasutuses lapsevankritel.

Sinine laos olemas, lilla tellimisel 10-14 päeva.

Hind 89.99€
Lisa ostukorvi