Privaatsuspoliitika

Veebipoe omanik on OÜ Sirena Invest (registrikood 11885800, asukohaga Võrsiku 6, Tallinn, 13418)

OÜ Sirena Invest on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

OÜ Sirena Invest kogub isikuandmeid e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, ettevõtte nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Muude andmete kogumine
OÜ Sirena Invest kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe sirena.ee külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Isikuandmete kasutamine

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatatkse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted ja teenused meie veebilehel.

Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente OÜ Sirena Invest parimatest pakkumistest uudiskirja kaudu. Uudiskirjaga liitumise nõusolekut küsitakse kliendilt e-poe kassas. Uudiskirjaga liitunutel on igal ajal võimalik ennast adressaatide nimekirjast eemaldada.

Isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik muuta kirjutades klienditugi@sirena.ee

Isikuandmete edastamine

OÜ Sirena Invest ei edasta kogutud isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Isikuandmete kaitse

OÜ Sirena Invest rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

OÜ Sirena Invest e-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

OÜ Sirena Invest jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Makseviisid

OÜ Sirena Invest on isikuandmete vastutav töötleja, OÜ Sirena Invest edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil klienditugi@sirena.ee